Možná jste všichni nenašli čas na to zůčastnit se naší Postní Duchovní obnovy, která v naší farnosti probíhá ve Svatém týdnu a to ve dnech 9. - 12.4. 2017, a tak jsme pro vás připravili audionahrávky. Nejsou samozřejmě ve studiové kvalitě, ale pro informaci o čem to bylo, případně pro návrat ke slyšenému a následné další zamyšlení, postačí. Nahrávky jsou pořízeny v kostele sv. Jana Křtitele, proto je tam patrná jistá ozvěna a to díky akustice našeeho chrámu.

Zde jsou jednotlivé záznamy k poslechu nebo ke stažení:

Květná neděle - Úvod - P. Martin Sedloň

Pondělí svatého týdne - kázání na mši - P. Vítězslav Řehulka

Pondělí svatého týdne - Beseda s otázkami - P. Martin Sedloň

Úterý svatého týdne - kázání na mši - P. Martin Sedloň

Úterý svatého týdne - Beseda s otázkami - P. Martin Sedloň

Středa svatého týdne - kázání na mši - P. Martin Sedloň