Možná jste všichni nenašli čas na to zúčastnit se naší Postní Duchovní obnovy, která v naší farnosti probíhala ve Svatém týdnu a to ve dnech 25. - 28.3.2018 pod vedením P. Martina Sedloně, OMI, a tak jsme pro vás připravili audionahrávky. Nejsou samozřejmě ve studiové kvalitě, ale pro informaci o čem to bylo, případně pro návrat ke slyšenému a následné další zamyšlení, postačí.  Nahrávky jsou pořízeny v kostele sv. Jana Křtitele a tedy vás možná bude rušit ozvěna, která je důsledkem chrámové akustiky.

Jako každý rok zvu všechny farníky, ale i přespolní na duchovní obnovu, kdy se každý můžeme zastavit a trochu zamyslet nad svým duchovním životem. Obnova začne jako každý rok na Květnou neděli odpoledne, tedy 25. 3. a bude pokračovat až do středy Svatého týdne, 28.3. Na cestě obnovy nás bude i letos provázet P. Martin Sedloň, OMI. Program je velmi podobný jako loni a vždy se bude odehrávat okolo večerní mše svaté. Je ke shlédutí i stažení zde. V jeho spodní části pak najdete i časy, kdy je možné přijmout předvelikonoční svatou zpověď.

Jako už je zde zvykem, tak během Postní duchovní obnovy nahráváme přednášky pro ty, kteří se nemohli zúčastnit. Letos jsme začali s otcem Adamem Ruckim, který mluvil na téma "Skandál milosrdenství". Pokud byste se chtěli k jeho slovům vrátit, nebo je poslechnout, protože jste nestihli, můžete v tomto našem článku. Snad se mi podaří získat a nahrát další promluvy a tak obohatit i vás, kteří se z rrůzných důvodů nemůžete účastnit.

Možná jste všichni nenašli čas na to zůčastnit se naší Postní Duchovní obnovy, která v naší farnosti probíhá ve Svatém týdnu a to ve dnech 9. - 12.4. 2017, a tak jsme pro vás připravili audionahrávky. Nejsou samozřejmě ve studiové kvalitě, ale pro informaci o čem to bylo, případně pro návrat ke slyšenému a následné další zamyšlení, postačí. Nahrávky jsou pořízeny v kostele sv. Jana Křtitele, proto je tam patrná jistá ozvěna a to díky akustice našeeho chrámu.

V naší farnosti proběhla Postní duchovní obnova a já bych chtěl moc touto cestou poděkovat všem kněžím, kteří nám tu promlouvali a sloužili svátostí smíření. Já jsem to moc nemohl vnímat, protože jsem většinou seděl ve zpovědnici, ale věřím, že promlouvali do srdce a snad Duch Svatý jejich slova použil k tomu, aby vykobnal své dílo v duších, kteří jste poslouchali a možná ještě poslouchat budete. Proto tu již tradičně zveřejňuuju nahrávky, které se nám povedlo pořídit.