webPrávě jste si otevřeli farní web Římskokatolické farnosti Hlučín. Asi vás překvapil jiný design a obsah, na který asi nejste zvyklí. Chtěl bych zde vysvětlit, proč jste tak dlouho nemohli sledovat aktuality v našáí farnosti, jak jste mnozí bali zvyklí. Stalo se totiž to, že naše stránky napadly nějaké viry (...)

a administrátorem webhostingu byly vypnuty. Byli jsme vyzváni ke smazání stránek, a jejich nového pstavení na bezpečnějším systému, protože viry ohrožovaly celý server. Z toho důvodu se vám po zadání naší adresy nic neobjevilo. Snažili jsme se co nejvíce zachránit, ale vše se nepodařilo a musíme tedy vystavět web úplně znovu na aktuálnějším systému. Proto to dlouhé čekání. Prosím tedy o trpělivost a postupem času zde budeme informace samozřejmě doplňovat. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.